Witam Cię z otwartym sercem

Dwupunkt to wspaniały pomost pomiędzy naszą świadomością a światem cudów. I nie ma w tym cienia przesady.

Jestem tutaj razem z Tobą, gdyż łączy nas chęć rozwijania się, odkrywania naszych nadzwyczajnych umiejętności i ochota na dobre i radosne życie.
Zróbmy razem coś wartościowego, co pozostawi piękny, pełen miłości ślad w przestrzeni.

Opowiem Ci tutaj o niesamowitych możliwościach, jakie odkrywa przed nami Wszechświat – przede wszystkim postaram się namówić Ciebie do zrezygnowania z ograniczeń.

Dwupunkt to wspaniały pomost pomiędzy naszą świadomością a światem cudów. I nie ma w tym cienia przesady.
Wielokrotnie, na przestrzeni kilku lat, ukończyłam wszystkie warsztaty w tym temacie w Stanach Zjednoczonych. Wracałam na powtórki, aby dogłębnie poznać niezwykłe możliwości kwantowych technik.
Możesz zatem mieć pewność, że wszystkie informacje otrzymasz tutaj z pierwszej ręki.
Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania…

Zanim przejdziesz dalej, napiszę jeszcze o sobie.

Dzięki szeroko rozumianemu podejściu kwantowemu, pokonaliśmy w domu nowotwora (bez inwazji), rozwiązaliśmy mnóstwo nierozwiązywalnych spraw. A ileż to razy te wszystkie kwantowe możliwości pomagały nam przejść przez różne burze – urzędowe, zawodowe, zdrowotne…

Żyję tak samo, jak Ty i jestem bardzo do Ciebie podobna
Wszystko o czym Ci opowiadam, pokazuję i „uczę”, stosuję,
wdrażam, obserwuję.

Doświadczyłam i widziałam zbyt wiele cudów, aby ignorować potencjał możliwości zapisany i dostępny we wszechświecie, w którym jestem razem z Tobą…
Od lat pokazuję, jakie możliwości czekają na nas w rzeczywistości cząstek… ona istnieje jako ocean mikroskopijnych wibracji… i właśnie tam zabieram siebie – z rzeczywistości fizycznej, tej, którą widzę i dotykam, do niewidzialnego…
A skoro ja mogę to Ty też. Fizyką można wytłumaczyć każdy CUD.

Fascynuje mnie każdy moment, w którym niemożliwe staje się możliwe, staje się faktem: widocznym, mierzalnym, po prostu cudem, który wyłania się z oceanu cząsteczek.
Ściskam Cię przyjaźnie i proszę: poczuj bezkresną, piękną, nieograniczoną przestrzeń, w której Ty jesteś magią Teraz. Nie odkładaj tego na później.

I po prostu musisz to wiedzieć: każdy z nas ma najlepsze zasoby do tego, aby decydować o własnym losie dzięki swojej intuicji.

Pomagam ludziom rozwinąć intuicję oraz umiejętność słuchania siebie. Dzięki temu samodzielnie będą w stanie podejmować najlepsze dla nich decyzje i wybory. W swoich działaniach korzystam z możliwości, jakie oferuje między innymi matryca energetyczna oraz metoda dwupunktowa.

 

Dar intuicji jest dostępny dla każdego z nas, lecz zapomnieliśmy o nim. Dotyczy on umiejętności odczytywania informacji zapisanych w synchronicznych wydarzeniach, umiejętności słuchania komunikatów ciała; zdolności przewidywania i wyczucia, co będzie dla nas wspierające i przydatne. Dzięki wykorzystaniu najlepszych metod uzdrawiania i transformacji na różnych poziomach życia, jakie daje dwupunkt, możliwe jest znalezienie harmonii w sferze emocjonalnej, fizycznej, duchowej i umysłowej. Metoda dwupunktowa / matryca energetyczna pomaga tak ukierunkować rozwój osobisty, że staję się on bardziej wielowymiarowy.

W swojej pracy przede wszystkim prowadzę transformujące warsztaty pokazujące sposoby radzenia sobie z rzeczywistością. Moim mottem przewodnim są słowa M. Ghandi: „Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”. Od lat obserwuję jak działania wspierane przez dwupunkt i matrycę energetyczną, przynoszą wspaniałe efekty i skutecznie wspomagają działania na różnych płaszczyznach.

Tłumaczyłam i byłam wydawcą książek o tematyce duchowej: „Anielskie inspiracje”, „2012 i przyszłość Ziemi”, „Atlantyda. Poznaj tajemnice zaginionego lądu” autorstwa Diany Cooper. Zgłębiałam tajniki medycyny naturalnej i chińskiej. Fascynują mnie możliwości ludzkiego umysłu oraz bezkresny potencjał Wszechświata. Szczególnie upodobałam sobie narzędzia takie jak dwupunkt i matryca energetyczna, dzięki którym odbiór doświadczeń staje się odmienny od dotychczasowego.

Warsztaty prowadzę w przyjaznej atmosferze, dając uczestnikom wsparcie, zrozumienie i inspirację do procesu zmian. Sesje pytań i odpowiedzi, do których zachęcam, dają umiejętność innego spojrzenia na rzeczywistość. Korzystając podczas pracy z metody dupunktu pomagam dokonywać niebywałych zmian, w pozytywnym ich znaczeniu. Dzięki metodzie dwupunktowej poprawia się jakość relacji, finansów, zdrowia, wpływamy świadomie na odbiór bodźców poprzez przełamanie blokad ograniczających nasz umysł i podejście do wielu spraw. Fizyka kwantowa w odniesieniu do dwupunktu może stać się sposobem na zaistnienie pozytywnych zmian również w Twoim życiu.

Dostrzegam w każdym człowieku geniusz, ideał i potęgę jego własnej mocy. We współpracy cenię efekty oraz partnerstwo.

Moja historia

Ukończyłam wiele warsztatów rozwoju osobistego oraz tych z dziedziny psychotroniki m.in. numerologia, NLP, Silva, Reiki, regresja niehipnotyczna, Jin Shin Do, Matryca Energetyczna i Synchronizacja Kwantowa. Poznałam od strony praktycznej, na czym polega medytacja, wizualizacja, afirmacje, praca z przestrzenią serca, EFT, chirurgia fantomowa, refleksologia, joga, gotowanie wg pięciu przemian, kalendarz Majów; jak działa Biorezonans czy Quantec.

Wszystko zawsze praktykowałam w pierwszej kolejności na sobie. Pasjonowały mnie możliwości ziołolecznictwa i suplementacji.

Wierzę, że Źródło jest tylko JEDNO – uniwersalna miłość, która często jest nazywana Bogiem, Stwórcą, Najwyższą Inteligencją, Absolutem. Reszta to wymysł ludzkiego umysłu.
Kilkunastoletnia droga poszukiwań i doświadczeń oraz pragnienie zrozumienia sensu istnienia, doprowadziły mnie do praźródła, jakim są „prawa” fizyki kwantowej.

Systematyczny i intuicyjny kontakt z polem informacyjnym potwierdził moją wiarę, że Wszechświat odwzorowuje nasze wzorce, przekonania i programy w postaci wszystkiego, czego doświadczamy.

Kontakt z polem informacyjnym fascynuje mnie, ponieważ jego efekty są widoczne natychmiast, a zmiany zachodzą we wszystkich aspektach życia.

Zapraszam wszystkich, którzy mówią „TAK” zmianie
i chcą doświadczyć niezwykłych rezultatów.

Ps. I nawet, jeśli się nie spotkamy, życzę Ci, aby zawsze wystarczyło Ci siły…
Nieskończonego źródła radości i szczęścia…
Wiary w siebie…
Mocy do pójścia dalej…
Odwagi do budowania i otwierania nowych drzwi…
Spokojnej pustki w oddechu od zgiełku
Ciszy i zatrzymania
Przestrzeni dla siebie
Spokoju

Nie jesteś sam, jestem tutaj razem z Tobą i absolutnie każdemu życzę dobra we wszystkich jego obliczach…
Trzymam kciuki za Twoje marzenia i cele.

Certyfikaty