Aby uprzyjemnić Państwu korzystanie z naszej strony, stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij

SESJA TRANSFORMUJĄCA METODAMI KWANTOWYMI

Prowadzenie: Anna Kubica.

Prowadzone przeze mnie sesje z wykorzystaniem matrycy energetycznej / metody dwupunktowej są skierowane do osób pragnących poprawy samopoczucia oraz otwartych na zmiany.

Celem sesji jest zamanifestowanie zmiany polegającej na wytworzeniu pozytywnego postrzegania, które przekłada się na rezonans z innymi wynikami końcowymi. Zmiany mogą zamanifestować się w różnych aspektach, np. emocje, relacje, ciało fizyczne, itp. Dzięki dwupunktowi możliwe jest zatem dokonanie gruntownych zmian w naszym życiu, bez względu na to, w jakim miejscu jesteśmy teraz. Dzieje się tak dlatego, gdyż zmieniamy sposób postrzegania, czyli nasz osobisty efekt obserwatora.

Jest to sesja grupowa, podczas której grupa tworzy specyficzne pole morficzne wzorców do zmiany. Uczestnicy sami decydują, jakie aspekty pragną przetransformować, aby działania w oparciu o dwupunkt przyniosły dla nich najbardziej optymalne efekty.

Podczas sesji na bazie jaką daje matryca energetyczna, synchronizacja kwantowa, uczestnicy wykonają ćwiczenia, których celem jest: rozluźnienie, redukcja stresu, zneutralizowanie negatywnych myśli, odpuszczenie kontroli, zniwelowanie oceny i krytyki, wytworzenie dystansu, lepsze samopoczucie; wybaczenie, pojednanie, zrozumienie, praca nad toksycznymi relacjami, itp. Każda sesja jest inna i nie ma jednego ścisłego programu sesji. Wytworzona energia grupy jest czynnikiem wspierającym proces. Do udziału w sesji nie są wymagane żadne poprzednie doświadczenia ani udział w warsztatach. Metoda dwupunktowa daje zatem optymalne rozwiązanie dla każdego.

Uczestnicy pracują indywidualnie (nie w grupach). Prowadząca jednocześnie dwukrotnie dwupunktuje każdego uczestnika sesji.

Czas trwania: 1,5 – 2 godziny.

  • Sesja nie ma charakteru leczenia i nie zastępuje tradycyjnej opieki lekarskiej.
  • Podczas sesji nie będą nauczane żadne metody.
  • Ilość miejsc na każdej sesji jest ograniczona (max. 15 osób).
  • Przeciwwskazania: zaburzenia psychiczne i emocjonalne wymagające stosowania leków.

Opłata za sesję wynosi 130 zł

 

Niniejsza wiadomość nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, a zawarte w niej dane mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.